יום רביעי, 23 בפברואר 2011


טיפולי מים בבריכה אקולוגית טבעית
תחום ההידרותרפיה ידוע ומוכר כאחת משיטות הטיפול האלטרנטיביות .
ניתן למצוא את תחום זה בבריכות שחיה ציבוריות ופרטיות רבות ברחבי הארץ. באותן בריכות המטופל נכנס למים חמים המטוהרים על ידי כימיקאלים שונים, לרוב כלור, מלח או אוזון. חומרים אלה אמנם מנקים את המים אולם תמונה בתוכם סכנה לבריאות האדם.

בשנים האחרונות חלה תפנית מדהימה, וניתן לאתר בארץ וברחבי העולם בריכות אקולוגיות, אלו הן בריכות שחיה טבעיות, נקיות ובריאות ללא נוכחותם של כלור וכימיקאלים. הבריכות משתמשות בשיטת טיהור מתקדמת המבוססת על תהליכים טבעיים.

כולנו מכירים את הריח החריף של הכלור, על מנת להיפטר ממנו יש להתקלח לפחות פעמיים כיוון שהוא חודר עמוק לעורנו ועלינו להתמרח בקרמים ותכשירים רבים על מנת להריח טוב לאחר השחיה.

בשלוש השנים האחרונות אני עובדת במקביל לעבודתי בבריכות ציבוריות רבות, בבריכה טבעית אקולוגית במושב רשפון. איכות המים בבריכה זו היא מדהימה! אין ריח חריף של כימיקאלים, ניתן לפקוח את העיניים במים מבלי להרגיש צריבה לא נעימה, והמרקם של המים זך ונעים, ניתן לשתות את המים ללא חשש כלל.
אני רואה בטיפול בבריכה טבעית יתרונות רבים למטופל ולמטפל.
אנשים רבים נרתעים מלהכניס את ראשם למים, ידוע הרי מה כלור עושה לשיער הראש. מטופלים פוטנציאלים רבים לא יגיעו כלל לבריכה ציבורית עמוסת ילדים וקהל רב כי הם זקוקים להגיע למקום בו ירגישו בנוח עם עצמם ועם מגבלותיהם. 


הבריכה בה אני עובדת מאפשרת לא רק איכות מים טבעית ונעימה, אלא גם אפשרות לעשות טיפול שקט, ואישי באווירה קסומה ומזמינה.
בעברי עבדתי בבריכות רבות, בהן בריכת איל"ן (ספיבק) שברמת גן, בריכות "עולם המים של אורי סלע", בריכת "אלישע" בשדה ורבורג ובריכות "סתאלבט על המים" המדהימות שבאילת, והגעתי למסקנה כי האווירה, האסתטיקה של ותחושת הביתיות של הבריכה, היא אחד הגורמים החשובים ביותר להצלחה ברצף הטיפולי. כיף  לחזור למקום מידי שבוע  כיוון שהבריכה אינה משדרת מראה טיפולי – שיקומי.

אני מזמינה אתכם איתי למים, לטיפול באווירה נעימה, במושב רשפון.
כמו להיות בצימר בצפון הארץ...המים חמים, ישנה פינת ישיבה מקסימה בה ניתן להתארח בכיף ובנחת ולא למהר לטירוף החיים שם בחוץ.
להזמנת טיפול כנסו לאתר : www.ronileef.co.il
או התקשרו: 054-4228018
רוני

תגובה 1:

 1. שלום רוני
  יש לי אחות יקרה בסוף שמיני ואני רוצה לפנק אותה בחוויה משמעותית לקראת הלידה
  במיים טבעיים כמובן
  מה האפשרויות? איזו בריכה נעימה יותר (מראה טבעי יותר?) זו בת"א או זו ברשפון?
  מה העלויות..
  תודה ענת 050-3611899 anatpeledr@gmail.com

  השבמחק